Házi gondozói képzés indul

Az SzRKE Diakóniai Központja újabb gondozói képzést szeretne indítani önkéntesek számára. A képzés akkor indul, ha legalább tizen jelentkeznek. A konkrét helyszín a jelentkezések eloszlásától függ. A 220 órás tanfolyamot elvégzők az Európai Únióban érvényes gondozói tanúsítványt szerezhetnek, és gondozhatnak a Diakóniai Központ gondozói szolgálatában.
A tanfolyam ára 150 euró, amelynek egy részét a pályázati lehetőségektől függően vissza lehet igényelni.

Az érdeklődők a Diakóniai Központ emailcímén:
diakonia.kozpont@gmail.com vagy a következő
telefonszámon jelentkezhetnek Haris Zsuzsannánál:
+421905 740 081.
Nagytiszteletű Lelkipásztor Testvérek!
Tisztelettel kérem a segítségüket abban, hogy a fenti tanfolyamot hirdessék ki a vasárnapi istentiszteleteken. Köszönöm szépen!
Haris Szilárd
diakóniai lelkész
2017. szeptember 20., Komárom